Як не отруїтися на вихідних

Попереду травневі свята. Багато дніпровців планують провести їх на свіжому повітрі, влаштувати пікнік. Як зробити святкування безпечним та не отруїтися продуктами, пояснили фахівці.

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

— На природі не завжди реально виконати всі вимоги до зберігання, зазначає головний санітарний лікар області Андрій Кондратьєв. — Особливо дотримуватися температурного режиму. Тому перед тим, як придбавати продукти – вивчіть, що написано на етикетці. Перевірте дату виробництва та термін придатності. Брати на відпочинок із собою треба ту кількість продуктів, яку ви можете одразу з’їсти. Якщо їх треба більше – попіклуйтеся про наявність якогось прохолодного місця для їх зберігання.

Ще один момент – підготовка продуктів та частувань. Фахівець категорично не радить готувати салати із майонезом. Їх термін придатності всього декілька годин.

— Салати із майонезом зіпсуються вже по дорозі на пікнік. Вживання таких продуктів може призвести до отруєння. Найнебезпечніше воно для дітей. Часто батьки хочуть побалувати своє чадо екзотичним фруктом чи чимось смачненьким і таким чином виникає родинний спалах кишкових інфекцій. Ретельно перевіряйте продукти, тоді ваш відпочинок закінчиться добре, — додає Андрій Кондратьєв.

Цьогоріч на Дніпропетровщині зафіксовано 16 випадків харчових отруєнь. Викликані вони вживанням домашньої консервації.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: