Міськрада Дніпра привітала ветеранів Військової служби правопорядку

У міській раді привітали ветеранів Військової служби правопорядку з 15-ю річницею створення організації та військовослужбовців Східного територіального управління Військової служби правопорядку з першою річницею формування структури

12-ти військовослужбовцям з нагоди свята вручили грамоти, подяки та пам’ятні медалі від імені міського голови Бориса Філатова.

— Від імені міської ради вітаю вас зі святом! – звернувся до військових директор департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міської ради Олександр Чудновський. — З перших днів існування Військової служби правопорядку її особовий склад з гідністю виконує завдання із забезпечення правопорядку та військової дисципліни. Військовослужбовці Східного територіального управління Військової служби правопорядку завжди проявляють мужність та героїзм, самопожертву та відданість військовому обов’язку

Начальник Східного територіального управління Військової служби правопорядку полковник Ігор Защитин отримав пам’ятний подарунок від імені міського голови.

— Східне територіальне управління Військової служби правопорядку було переформовано 25 квітня 2016 року з Дніпропетровського зонального відділу Східного територіального управління Військової служби правопорядку у зв’язку із указом Президента України щодо розподілу зони відповідальності. Зараз до сфери нашої відповідальності входять Харківська, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська та Донецька області. Мені дуже приємно, що нас запросили на такий урочистий захід та відзначили і ветеранів Військової служби правопорядку, і тих, хто прийшов до неї нещодавно, – зазначив Ігор Защитин.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: