Міська рада Дніпра привітала 90-річного ветерана Другої світової війни з Днем народження

Сьогодні директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Людмила Козловська привітала з 90-річчям ветерана Другої світової війни Василя Коломійця

— Найщиріші вітання з ювілеєм від міського голови Дніпра Бориса Філатова. Здоров’я Вам, наснаги, добробуту, миру, добра. Так і надалі тримати, щоб обов’язково відсвяткували 100-річчя. Чекатимемо на запрошення! – сказала представниця мерії і вручила Василю Афоновичу подарунок.

Ветеран подякував за привітання і запросив гостей на чай.

— Приємноотримати привітання від представників мерії, — посміхнувся він. — Бажаю усім дожити до такого віку, адже тих, з ким я служив, працював, вже немає серед живих.

Не дивлячись на вік, ювіляр має гарну фізичну форму, адже усе життя займається спортом. Навіть тепер щодня робить зарядку. Також підтримує форму на тренажері, що й продемонстрував гостям.

Більше половини життя Василь Коломієць пропрацював на Південному машинобудівному заводі. У нього є почесні звання та нагороди – орден Вітчизняної війни ІІ ступеня, медалі «За перемогу над Німеччиною», «Захисник Вітчизни». Зараз чоловік мешкає із сином і невісткою.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: