Люди з інвалідністю показали свої таланти на фестивалі «Крок до творчості – крок до життя»

У Дніпровському академічному театрі драми та комедії пройшов традиційний міський фестиваль творчості людей з інвалідністю «Крок до творчості – крок до життя»

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Захід 24-й рік поспіль організовує Об’єднання людей з інвалідністю «Творчість» за підтримки Дніпровської міської ради. Його учасників — людей з обмеженими фізичними можливостями — привітала учасників фестивалю директор департаменту соціальної політики міськради Людмила Козловська.

— Це добрий і душевний фестиваль, – зазначила вона. — Коли дивишся виступи його учасників, виникають лише позивні емоції від того, що вони радіють життю, відвідують різні гуртки. Люди з обмеженими фізичними можливостями не замикаються в собі, а навпаки розвивають свої таланти. Хтось у танцях, хтось у співах, читанні віршів та художній самодіяльності.

Свої таланти продемонстрували близько ста учасників. Усі вони отримали солодкі подарунки.

Ольга Герасименко у складі танцювального колективу «Росток» презентувала танець під назвою «Вставай».

— Давно займаюся танцями. Подобається готуватися і виступати перед глядачами не сцені. А ще люблю співати. Сподіваюся, що усім наш номер буде до вподоби, – розповіла дівчина.

Директор департаменту соціальної політики міськради вручила подяку міського голови президенту Об’єднання людей з інвалідністю «Творчість» Тетяні Шелюг, яка вже багато років опікується людьми з обмеженими фізичними можливостями. Також Людмила Козловська додала, що у поточному році на підтримку людей з інвалідністю у міському бюджеті передбачено близько 14 млн гривень.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: