Відкрита мапа Дніпра тепер містить інформацію про гуртки і секції для дітей

Відтепер не потрібно буде шукати необхідну інформацію в різних місцях в Інтернеті. Відкрита електронна мапа Дніпра містить дані про 130 позашкільних закладів та їхні філії.

Про це повідомляють у прес-службі міської ради.

Інформація про кожен об’єкт відображається за допомогою прив’язки до місця його розташування. Також є можливість подати заяву на прийом до закладу або залишити скаргу. Дані обробляються Департаментом гуманітарної політики міської ради.

– В нашому місті багато талановитих викладачів, які мають чим поділитися з дітьми. Вихованці позашкільних навчальних закладів міста посідають призові місця не тільки в Україні, а й на міжнародній арені. Однак попри велику кількість закладів із різноманітними напрямами роботи, батьки не знають, куди відвести свою дитину після школи. Відкрита мапа міста дасть їм більше інформації, допоможе обрати те, що буде до вподоби їхнім чадам, адже це дуже важливо, щоб дитина змалечку займалась улюбленою справою – зазначила заступник директора департаменту гуманітарної політики – начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання міськради Одарка Біла.

До цього на карті вже були доступні дані про понад 3900 кіосків міста та  більш як 1100  точок сезонної та мобільної торгівлі.

– Маємо на меті вивести на єдину мапу всю важливу для міста інформацію.Серед новинок – інформація про 130 філій позашкільної освіти та 4 майданчики безкоштовних атракціонів, що беруть участь у програмі «Місто людей». Інформація постійно оновлюється, – додала в. о. заступника міського голови Яніка Мерило.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: