Фестиваль для патріотів «Джура-Самар-Фест» відбудеться у Дніпрі

6 та 7 травня на території Новобогородицької фортеці, відбудеться фестиваль «Джура-Самар-Фест»

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

На патріотичне свято запрошують усіх охочих містян та гостей Дніпра. Серед основних заходів- фінал міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка проводиться серед школярів.

— В Україні відбувається процес формування єдиної комплексної системи національно-патріотичного виховання. Дніпро як місто-феномен, що зупинило навалу «російської весни», посідає одне з перших місць у формуванні національної свідомості. Тож кому, як не нам, дніпрянам, задавати напрям та темп у вихованні молодого покоління. Усім відомо, що діти найкраще сприймають інформацію в ігровій формі, і так вже сталося, що в Україні для військово-патріотичного виховання існує дитячо-юнацька гра «Сокіл». Це всеукраїнська конкурсна гра, є прописані правила, але цього року Дніпро проводить фінал гри по-новому, цікавіше – в рамках масштабного патріотичного фестивалю «Джура-Самар-Фест», – розповіла начальник управління молоді, позашкільної освіти на національно-патріотичного виховання Одарка Біла.

У фіналі візьмуть участь 10 шкільних команд. Вік дітей 13-16 років. Підлітки змагатимуться у конкурсі «таборування» (огляд таборів), приготуванні кулешу, спортивному орієнтуванні, конкурсі «Лава на лаву», наданні медичної допомоги, в інтелектуальних вікторинах тощо.

— Команди-учасниці ночуватимуть у наметовому містечку, яке буде розгорнуто в рамках фестивалю. Команда-переможець представлятиме Дніпро вже на обласному етапі конкурсу. Після завершення гри на всіх учасників чекатиме солодкий сюрприз, – додалаОдарка Біла.

На фестивалі виступатимуть творчі колективи. Крім того, працюватиме фудкорт із різними смаколиками, ярмарок етнографічних виробів, експозиція артефактів. Ще можна буде поспостерігати за археологічними розкопками, покататися на конях і каное. Ті, хто захоче залишитися на фестивалі на два дні, зможуть розмістити свої намети на визначеній території.

За безпекою учасників та гостей «Джура-Самар-Фесту» слідкуватимуть представники поліції та муніципальної гвардії.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: