У міській раді Дніпра створюють чорний список недобросовісних підрядників

Влада міста розірвала без можливості поновлення договір із фірмою «Весна ЛТД», яка укладала асфальт просто в калюжу на житловому масиві Лівобережний-3 

Про це повідомили у прес-службі міської ради

У вихідні городяни скаржилися на цю фірму. Їх обурило відео ремонту дороги під дощем, що з’явилося в соціальній мережі. Грошей за так звану роботу представники фірми не отримають.

— Ми розриваємо всі стосунки з товариством «Весна ЛТД». Вона не була учасником тендера. Її собі у субпідрядники вибрав переможець торгів, який тепер так само зазнає репутаційних втрат, – заявив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко сьогодні під час прес-конференції.

Представники «Весни ЛТД» виправдовують свій вчинок тим, що намагалися вкластися в терміни. Однак ситуацію це не рятує.

— Ми створюємо чорний список неблагонадійних підрядників. І товариство «Весна ЛТД» стоятиме в ньому під почесним першим номером. Поведінку підрядників, які дозволяють собі так ставитися до дніпрян, ми розцінюємо як виклик, – наголосив Михайло Лисенко.

Тепер ремонтні роботи, в яких брала участь вищезгадана організація, ретельно перевіряють. Асфальт, який вона укладала на житловому масиві Лівобережний-3, буде повністю перекладено. Тепер вже за кошти генпідрядника.

Заступник мера зазначив, що зараз у різних частинах міста відремонтовано понад 80 доріг. У міській раді ретельно стежать за якістю виконання всіх робіт і зауважують: проводити ремонти за несприятливих погодних умов можна виключно за умови використання спеціальної технології.

Поделиться:

Читайте также: