«Пісня на біс» зазвучала у Дніпрі

У Хіміко-технологічному університеті урочисто відкрився XIV Міжнародний фестиваль вокально-інструментальної творчості «Пісня на «Біс»

Про це повідомили у прес-службі міської ради.

Під час церемонії відкриття фестивалю всіх учасників і глядачів привітав заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.

— Вже стало традицією проводити у Дніпрі фестиваль «Пісня на «Біс». Знаковим є те, що він міжнародний: до нашого міста з’їжджаються учасники не лише з Дніпра та різних куточків України, а й з інших країн. Цього року ми раді вітати в нашому місті гостей з Білорусі, Молдови, Македонії, Китаю. Зважаючи на велику кількість учасників – а їх понад 400 осіб різного віку – з упевненістю можна стверджувати, що Дніпро – культурна столиця, – наголосив Олександр Шикуленко.

Захід організував дитячий центр естрадної творчості «Біс», директором якого є художній керівник зразкового театру пісні «Біс» – заслужений працівник культури України Тетяна Гребенюк. Протягом трьох днів фестивалю за звання найкращих змагатимуться дитячі, юнацькі, дорослі професійні та самодіяльні музичні колективи, солісти, ансамблі, оркестри, музичні театри, шоу-групи, театральні колективи, театри мод. Будуть представлені різноманітні жанри: академічний, естрадний, народний, джазовий вокал, інструментальний жанр, оркестри тощо.

Не вперше у фестивалі бере участь Анастасія Марченко. Дівчина усе життя захоплюється музикою. Цього разу вона співатиме і сольно, і в складі дуету та групи, а також гратиме на фортепіано.

— Для мене участь у фестивалі «Пісня на «Біс» – це завжди свято. Найголовніше – правильно себе налаштувати, не хвилюватися, посміхатися, бути позитивною і харизматичною, – зазначила учасниця.

Урочисте закриття фестивалю та оголошення переможців відбудеться 22 квітня, о 12.00.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: