Борис Філатов: «Студенти отримають муніципальні картки для оплати проїзду та користування електронними сервісами»

Сьогодні міський голова Дніпра Борис Філатов зустрівся зі студентами Національного гірничого університету (НГУ)

Про це повідомили у прес-службі міськради.

Зустріч відбулася у форматі відкритого діалогу. Міський голова відповів на запитання молодих людей. Говорили про активізацію молодіжної політики та якісні зміни у місті. Борис Філатов нагородив найактивніших студентів вишу пам’ятними годинниками та відвідав виставку досягнень науково-дослідних робіт НГУ.

— Міський голова з вами. Мерія завжди буде на боці викладачів і студентів. У 2017 році плануємо видати студентам близько 15 тис. муніципальних карток. Їх можна використовувати, зокрема, для оплати проїзду в транспорті, а також інших потреб – від походу в музей до використання різних електронних сервісів, – повідомив Борис Філатов.

Картки студентам видадуть у їх вишах.

Також у ході зустрічі говорили про приведення до ладу міських вулиць та фасадів. Керівник міста розповів про комплексну роботу із запобігання зсувам та підтопленням. Борис Філатов зазначив: студенти можуть розраховувати на співпрацю з мерією у розробці власних проектів. Також мер розповів про плани розвитку туристичної сфери міста. Борис Філатов переконаний, що Дніпро здатний конкурувати на ринку працевлаштування. Найбільш затребуваними спеціальностями є промислові та індустріальні професії.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: