Цього року у Дніпрі планують встановити 22 нових світлофорних об’єкти та нанести 1200 км дорожньої розмітки

Про це під час прямої телефонної лінії повідомив директор комунального підприємства «Дніпродорсервіс» Геннадій Комаров.

Він зазначив, що наносити дорожню розмітку в місті розпочали ще наприкінці березня та наразі погодні умови не дозволяють цього робити.

 «Дорожню розмітку встигли нанести на просп. Д. Яворницького, на вулицях Воскресенській та Титова. З потеплінням продовжимо цю роботу – плануємо охопити цього року всі міські автошляхи згідно з графіком. Щоб пришвидшити роботу, місто придбало спеціальну машину «Джміль», яка наноситиме фарбу», – сказав Геннадій Комаров.

За інформацією посадовця, продовжуватиметься нанесення розмітки так званим холодним пластиком.

«Торік таким чином нанесли розмітку на Набережній від Мерефо-Херсонського мосту до річпорту. Вона витриваліша, стійка до перепадів температур, до води, добре себе проявила після зими. Тому цього року будемо використовувати її на Набережній, від Мерефо-Херсонського мосту до вул. Космічної, також на Запорізькому шосе, вул. Набережній Заводській, від річпорту до Кайдацького мосту», – розповів очільник КП «Дніпродорсервіс».

Під час прямої телефонної лінії Геннадій Комаров також повідомив, що цього року буде встановлено 22 нових світлофорних об’єкти. Ще 11 капітально відремонтують. Нові світлофори з’являться на Небережній Перемоги (в районі автосалону), на просп. Калнишевського – вул. Байкальській, вул. Набережній Заводській – вул. Комунарівській, Запорізькому шосе, 53-Д (СК «Алан»), на просп. Поля – вул. Ульянова, просп. Мануйлівському – вул. Просвітянській, просп. Мануйлівському – вул. Маріупольській тощо. Разом зі встановленням світлофорів на пішохідних переходах облаштовуватимуть дорожні знаки, що світяться. Вони вже з’явилися на регульованих переходах на вул. Старокозацькій.

«Зі 181 світлофорного об’єкта, який перебуває на балансі «Дніпродорсервісу»,  98 – світлодіодні, решта 83 – лампові, які поступово замінюємо на світлодіодні. Цього року плануємо замінити 11 об’єктів, які потрапили під капітальний ремонт. Із загальної кількості світлофорних об’єктів 111 керуються з єдиного центру через GPRS, решта – вручну. Працюємо над тим, щоб усі світлофори в місті управлялися дистанційно», – додав посадовець.

Поделиться:

Читайте также: