Відбувся гала-концерт переможців конкурсу «Музична веселка»

Вчора у Дніпровській академії музики ім. М. Глінки пройшов гала-концерт переможців XV Міського відкритого конкурсу виконавської майстерності учнів шкіл естетичного виховання «Музична веселка»

У ньому взяли участь 150 солістів, близько 1 тис. дітей – учасників 40 хорових колективів та майже 350 інструментальних ансамблів у шести номінаціях: «Фортепіано», «Народні інструменти», «Академічний спів», «Струнно-смичкові інструменти», «Духові та ударні інструменти», «Естрадний спів».

— Музичний фестиваль проходить у нашому місті вже 15 років. За цей час він став найголовнішим професійним змаганням для учнів, які навчаються в музичних школах та школах мистецтв. Переможці отримують своєрідну перепустку для участі у всеукраїнських та навіть міжнародних конкурсах, де вони представлятимуть Дніпро, – зазначив начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Колектив «Будемо разом», що представляє Дніпровську школу української культури та мистецтв ім. О. Гончара, отримав гран-прі у юнацькій лізі конкурсу.

— «Музична веселка» – доволі складний конкурс, і це наше перше гран-прі. Отримати таку відзнаку – честь для будь-якого учня музичної школи нашого міста, тож ми дуже раді, – розповіла учасниця колективу Олександра.

Близько 90 колективів було представлено у номінації «Народні інструменти». Гран-прі отримав ансамбль народних інструментів Дніпровської дитячої музичної школи № 3 та ансамбль бандуристів «Барвисті веселки» Дніпровської школи української культури та мистецтв ім. О. Гончара.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: