Міжнародний фестиваль «Пісня на біс» пройде у Дніпрі

В актовому залі Українського Державного хіміко-технологічного університету 20-22 квітня пройде 14-й міжнародний фестиваль «Пісня на біс»

Про це повідомили в Управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської ОДА.

У фестивалі візьмуть участь близько 800 чоловік від 5 до 46 років. Форматів участі кілька: вокал, інструментальний, театральний жанри та інші. Переможці зможуть виступити на інших пісенних конкурсах у країнах ЄС.

— Переможців визначить міжнародне журі. Лауреати призових місць зможуть виступити на фестивалях у країнах Євросоюзу, — розповіли в управлінні культури, національностей та релігій ОДА.

На фестиваль приїдуть представники Білорусі, Молдови, Македонії, Китаю, країн Балтії, деяких африканських держав та з різних регіонів України.

— Проведення фестивалю – дуже важливе і для учасників, і для Дніпропетровщини, адже такий масштабний захід сприяє культурному збагаченню і розвитку творчості. Репертуар – найрізноманітніший, починаючи від вокалу, — додали в управлінні культури.

Фест проходитиме в актовому залі Українського Державного хіміко-технологічного університету за адресою: пр.Гагаріна, 8. Вхід вільний.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: