Бійцям АТО передали великодні гостинці від мешканців Дніпропетровщини

У Дніпропетровській облдержадміністрації відбулася акція «Паска для українського Захисника»

Її до Великодніх свят оголосив Центр допомоги бійцям АТО та їхнім рідним. Протягом двох днів кожен бажаючий міг передати великодні гостинці для бійців АТО. 14 квітня волонтери відвезли зібрані подарунки на передову у Донецьку область та у військовий госпіталь.

– Цю акцію ми проводимо разом із благодійним фондом, – зазначила координатор Центру допомоги учасникам АТО та їхнім родинам при ОДА Наталія Шуліка. – Вже відправили два волонтерських автобуси на передову у Донецьку область. Городяни принесли багато смачного для наших захисників: крашанки, ковбасу, цукерки. Дехто приносив цілі корзини їжі. Гостинці волонтери відвезли в лікарню № 16, обласну наркологічну лікарню та до опікового відділення. Великдень – сімейне свято. Тому важливо, щоб хлопці, які знаходяться далеко від своїх рідних, відчули у цей день нашу підтримку.

Усього до Центру допомоги бійцям АТО принесли близько тисячі пасок. Інших смаколиків було настільки багато, що волонтери їх навіть не рахували.

Ініціатор ідеї – голова благодійного фонду «Нова Україна» Олена Надтока.

– Ми раді, що наша акція знайшла підтримку великої кількості людей, –  говорить вона. – Окрема подяка – одному з хлібзаводів, який теж прислав нам 200 пасок. Тепер ми розвеземо всі великодні подарунки по лікарням, де перебувають бійці АТО.

Маріанна Стець, фото автора

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: