Рідні загиблого бійця АТО отримали нагороду полеглого героя із запізненням у півроку

21-річний матрос 36-ї бригади морської піхоти Дмитро Захаров загинув на Донбасі півроку тому. Його нагородили посмертно орденом III ступеня «За мужність, професіоналізм та вірність військовій присязі». Нагороду відправили до військової частини, де служив боєць, у той час як батьки чекали її вдома. Знайшлася вона лише зараз.

Дмитро Захаров родом із Солонянського району. Служив у Збройних Силах України за контрактом. Загинув у жовтні 2016 року під Маріуполем. Граната потрапила до окопу, з якого боєць вогонь по супротивнику. Хлопець не дожив 11 днів до свого 22-річчя.

— Цей орден – як часточка сина. Хоча Дмитра не замінить ніяка нагорода, – втираючи сльози, каже мати бійця Лариса Захарова. – Благала його не йти на війну. Та він настояв на своєму. У нього було багато мужності. Син для мене – герой.

Орденом героя відзначили посмертно ще в листопаді 2016 року. Про це мати загиблого бійця дізналася лише з Інтернету. П’ять місяців поспіль чекала, що нагороду надішлють за місцем проживання сина. Знайшли відзнаку у військовій частині, де служив боєць. Центр допомоги учасникам АТО при ОДА сприяв тому, щоб знайшлася нагорода загиблого АТОвця.

— За три роки війни на Донбасі Дніпропетровщина втратила понад півтисячі хлопців. Це чиїсь сини, брати, чоловіки, татусі. Перед кожною сім’єю ми в неоплатному боргу, – зазначила координатор Центру допомоги учасника АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка. – Виїздимо в міста й райони області і зустрічаємося з родинами полеглих. Робимо для них все, що в наших силах.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: