В Дніпрі відбудеться Всеукраїнський флешмоб на тему безпеки дорожнього руху. Запрошуються всі бажаючі

10 квітня о 15.30 годині в Дніпрі на площі Героїв Майдану відбудеться флешмоб з безпеки дорожнього руху, ініційований Національною поліцією України.

Всеукраїнський флешмоб на тему безпеки дорожнього руху стартував 20 березня у Миколаївській області та завершиться 21 квітня в столиці. Вже дві третини областей України долучилися до заходу. Від Заходу до Сходу поліцейські разом з дітьми нагадують усім учасникам дорожнього руху, що життя безцінне, а дорога вимагає відповідальності!

Дніпропетровщина приймає естафету 10 квітня від поліцейських Херсонської області.

Запрошуємо усіх небайдужих до питань дорожньої безпеки громадян, долучитися до проведення заходу, який відбудеться о 15.30 годині в Дніпрі на площі Героїв Майдану. При собі мати гарний настрій та повітряні кульки кольорів світлофора: красний, жовтий, зелений!

Безпосередніми учасниками будуть школярі, студентська молодь та поліцейські. Підтримувати захід та завдавати ритм танцювальному флешмобубудуть вихованці хореографа Дениса Міргоязова – танцори Талант Центру DDC та юні інспектори руху – учні навчальних закладів міста.

Мета проведення заходу – привернення уваги громадськості та органів влади до питань попередження дорожньо-транспортного травматизму та забезпечення безпеки на автошляхах держави. Завдяки такій акції організатори намагаються нагадати учасникам дорожнього руху, що саме від кожного з нас залежить стан безпеки на наших автошляхах, тож у такий спосіб закликають кожного неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: