Обласна виставка дитячого малюнка відкриється у Дніпрі

8 квітня о 12:30 у Художньому музеї відкриється обласна виставка дитячого малюнка «Собори наших душ»

Дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка» вже вісімнадцять років поспіль проводить конкурс юних художників. Він пройшов у номінаціях «Живопис», «Нетрадиційний живопис», «Графіка» та «Комп’ютерна графіка». У конкурсі взяли участь 657 авторів віком від 6 до 18 років з різних регіонів області: Дніпра, Кривого Рогу, Павлограда, Покрова, Апостолове, Новомосковська, Марганця, Жовтих Вод; Дніпровського, Магдалинівського, Верхньодніпровського, Синельниківського, Нікопольського, Томаківського районів. Усього надійшло 933 твори образотворчого мистецтва.

Роботи учасників оцінювало журі під керівництвом мистецтвознавця, провідного наукового співробітника Дніпропетровського художнього музею Ігора Труша. Було визначено 60 найкращих робіт у трьох вікових категоріях, автори яких стали переможцями.

На виставці представлено 122 найкращі малюнки переможців та учасників конкурсу «Собори наших душ». У дитячих творах — пейзажі рідного краю, веселі тварини та яскраві птахи, сім’ї, друзі, герої улюблених літературних творів, захисники рідної землі, від минулого до сьогодення. Кожна робота насичена радістю, надією, бажанням миру та здійснення мрій.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: