600 000 грн додатково виділено для обласної дитячої лікарні

Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня в рамках проекту «Допомога йде» щомісячно приймає дітей з прифронтовых територій.

У зв’язку зі складною ситуацією, яка склалась із медичним обслуговуванням на прифронтових територіях Сходу України, де частина лікарень взагалі зруйнована, в частині не вистачає апаратури та персоналу, Дніпровські медичні заклади взяли на себе допомогу найтяжчим пацієнтам.

«Дніпропетровщина завжди протягне руку допомоги кожному, хто її потребує. Діти – це наше майбутнє, з якої б вони території не були – вони наші. Вони мають знати, що Україна їх не покине. І саме від нас залежить як вони переживуть жахіття війни та якими виростуть людьми», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

«Це вже третій приїзд дітей з Донеччини. В умовах бойових дій діти не можуть отримати нормальну консультаційну допомогу та планове лікування. Ми приймаємо всіх, хто цього потребує, обстежуємо, встановлюємо точні діагнози, призначаємо лікування, кому треба проводимо хірургічні втручання. Збільшення фінансування з обласного бюджету дозволить забезпечити малих пацієнтів з прифронтових територій необхідними медикаментами та матеріалами», — розповів головний лікар дитячої обласної лікарні Олександр Хитрик.

Нагадаємо, вчора до Дніпра на лікування приїхали 12 дітей з «сірої зони».

Поделиться:

Читайте также: