Три гральні заклади закрили правоохоронці Кам’янського в один день (ФОТО)

На території Заводського району гральний заклад працював під вивіскою інтернет — кафе.

Про це повідомили в прес-службі ГУ НП в області.

Коли правоохоронці та представники ГО «Новий час» увыйшли, то побачили спеціальні столики для розміщення комп’ютерів, однак вони були порожні. Там знаходився чоловік, який пояснив, що він бармен. Дозвільних документів на торгівлю алкоголем у нього не було. Поліцейські склали адміністративний протокол за ч.1 ст. 156 КУпАП та вилучили 9 пляшок пива тай пляшку коньяку.

Ще раз оглянувши приміщення, правоохоронці звернули увагу на темні двері, які знаходились позаду барної стійки. Вони були майже непомітні. Правоохоронцям чоловік пояснив, що це підсобне приміщення, яке не використовується. Оглянувши його поліцейські виявили там та вилучили комп’ютерне обладнання і чорнову документацію.


На території Дніпровського району два гральні заклади працювали під вивіскою державних лотерей. Вхід до закладів був вільний. Техніка була готова до обслуговування клієнтів. Під час візиту правоохоронців спільно із представниками громадських організацій «Сила Дніпра» та «Вільна доля» до одного із гральних залів застали там відвідувачі, які випробовували «вдачу». Відносно гравців були складені адміністративні протоколи за ст. 181 КУпАП.
В ході проведення обшуків, правоохоронці вилучили комп’ютерне обладнання, чорнові записи бухгалтерії, пристрій для видачі чеків та грошові кошти.
Вся вилучена комп’ютерна техніка та комплектувючі надалі будуть направлені на експертне дослідження. Тривають слідчі дії.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: