У Дніпровській філармонії можна буде почути твори Франца Шуберта

4 квітня о 19.00 у філармонії відбудеться концерт, присвячений 220-й річниці від дня народження Франца Шуберта. Композиції видатного австрійського митця виконуватимуть бельгійські та німецькі зірки з українським корінням.

Про це повідомляють у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Твори Шуберта виконуватиме лауреат міжнародних конкурсів фортепіано Артур Нікулін. Він закінчив музичне училище у Кам’янському, Львівську національну музичну академію імені М. Лисенка. Стажувався у відомих сучасних піаністів. Зараз Нікулін активно гастролює за кордоном, грає у кращих концертних залах Польщі, Швейцарії, Франції, Німеччини, Нідерландів. Виступає з відомими камерними та симфонічними оркестрами України.

Разом з ним виступить українсько-німецька піаністка Віоліна Петриченко. Вона народилася у Запоріжжі, з шести років грає на фортепіано. У талановитої зірки безліч дипломів. Вона вчилася у Веймарському університеті музики, Кельнській школі музики і танцю. На досягнутому не зупиняється – продовжує переймати майстерність відомих митців сучасності. Зараз Віоліна живе у Кельні, де популяризує українську музику.

Поделиться:

Читайте также: