В гості до рятувальників завітали школярі

До рятувальників 16 державної пожежно-рятувальної частини 3 державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області 31 березня завітали в гості на пізнавальну екскурсію учні молодших класів Криворізької загальноосвітньої школи № 48, що розташована в Тернівському районі міста по вулиці Смірнова.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС в області.

Вогнеборці з радістю зустріли юних гостей і організували для них цікаву екскурсію підрозділом. Дітям показали комплектацію пожежних автомобілів і розповіли про призначення наявного пожежно-рятувального обладнання. А для того, щоб поєднати цікаве з корисним, учням також нагадали правила пожежної безпеки в побуті і на відпочинку, правила поведінки при виявленні підозрілого чи вибухонебезпечного предмету. Слухачі, в свою чергу, запевнили рятувальників, що вміють безпечно проводити своє дозвілля і пообіцяли в подальшому ще більш сумлінно дотримуватися правил безпеки в повсякденному житті.

Позитивні враження від екскурсії отримали як школярі, так і пожежні-рятувальники, адже приємно усвідомлювати, що твоя професія викликає захоплення і повагу у підростаючого покоління.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: