14-річний дніпровський борець переміг на Всеукраїнському турнірі

У Львові відбувся п’ятий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби. В категорії 85 кг переміг 14-річний спортсмен із Дніпра Давід Мчедлідзе. Це був його дебютний виступ.

Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Змагання присвятили пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу та Європи Ігоря Первачука. У Всеукраїнському турнірі взяли участь понад 500 атлетів до 15 років. Були представники не тільки України, але й Молдови, Білорусії, Польщі та Словаччини.

Конкуренція була доволі високою. У ваговій категорії 85 кг змагалися 16 спортсменів. Усього у Давида було чотири суперника. Хлопець з рахунком переміг борця із Запоріжжя. Потім – срібного призера України з Чернівців. Наступним суперником нашого юного земляка знову став запорожець, якого Давид переміг з рахунком 10:0. В останньому двобої спортсмен із Дніпра обійшов минулорічного чемпіона України із Закарпаття.

Тренер спортсмена Джимшері Гурчіані пишається своїм учнем.

— Це справжній феномен, адже Давід до недавнього часу грав лише у футбол. Інколи переключався на вільну боротьбу, – говорить тренер спортсмена Джимшері Гурчіані. – Лише останні два місяці він присвятив активним тренуванням на килимі. Результат – чемпіонський титул на всеукраїнських змаганнях. Він начисто переміг всіх суперниківлише за чотири хвилини.

Давід Мчедлідзе тепер увійде до збірної України для участі в Чемпіонаті Європи (U 15). Змагання континентальної першості розпочнуться у Сербії 19 травня.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: