5-го квітня хлопці відбудуть на строкову службу з весняним призовом

На Дніпропетровщині весняний призов до силових структур стартує вже п’ятого квітня. В цей весняний призов 1 480 молодиків залишать теплі домівки та відбудуть на строкову службу.

Про це сьогодні, 29 березня, під час прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро» повідомив військовий комісар Дніпропетровського військового комісаріату, полковник Олег Біліченко.

«Відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2017 року до всіх силових структур держави цього року буде призвано 14 тисяч 135 чоловіків. З них – 1 480 призовників Дніпропетровщини. До Збройних Сил України потрапить тисяча осіб, до Національної Гвардії – 450. Ще 30 молодиків пройдуть навчання у Службі транспорту і зв’язку», — інформує полковник Олег Біліченко.

Він повідомив, до окремого полку Президента буде направлено 20 дніпрян, до повітряних сил – 143. 86 молодиуів нестимуть службу у військово-морських силах, решта – у сухопутних.

Призиваються хлопці від 20-ти до 27-ми років. За словами полковника, більшість призовників буде направлена до навчальних центрів. Однак, деякі з них проходитимуть навчання одразу у військовій частині.

«Хочу запевнити родичів та друзів призовників: жодний призовник на строкову службу в зону АТО направлений не буде. Ні спочатку, ні наприкінці службового терміну», — зазначає Олег Біліченко.

Перша хвиля весняного призиву, за словами полковника, стартує вже через тиждень. П’ятого квітня 813 хлопців відправляться в навчальні центри.

Друга хвиля призиву — 667 осіб — розпочнеться у травні.

Військові навчання триватимуть від 12 місяців до 18 місяців: ті особи, які не мають повної вищої освіти мають відслужити півтора року.

«Умови проходження служби на сьогоднішній день набагато кращі, ніж були раніше. Призовники відправляються лише до тих військових частин, які мають свої пункти постійних дислокацій. Казарми тут відремонтовані, обладнані усім необхідним. Молодики забезпечуються харчуванням та формою», — говорить комісар Олег Білібіченко.

Також він зазначає, після проходження 11-ти місяців служби призваний має право перейти на контракт.

Поделиться:

Читайте также: