Дніпровська художниця і поетеса презентує «Щоденник екзальтованої пані»

29 березня у музеї «Літературне Придніпров’я» відкриється виставка Лариси Сізової-Кротенко «Щоденник екзальтованої пані»

Коло життєвих уподобань Лариси дуже широке: музика, поезія, філософія, народне мистецтво. Творчість для неї — інструмент пізнання. Кожне питання потребує своєї техніки, яка сприяє найглибшому розкриттю теми. Художниця користується ними як палітрою. Живопис дає відчуття польоту, скло — таємницю. Витинанка – як креслення Всесвіту, мотанка – дарунок душі.

Графікою майстриня цікавиться з дитинства. Свої думки звикла висловлювати за допомогою олівця, пера та пензля. А вірші — це окремий світ, який наповнює сенсом та ритмом простір навкруги, допомагає зрозуміти людей та Всесвіт.

Як зазначають організатори, ця виставка для авторки — незвична та ризикована, бо поєднує дві найпотаємніші сторони творчості майстрині: поезію та графіку. Та це необхідний крок, бо без цілковитої відвертості в думках і творчості життя було б неповним.

Виставка працюватиме до 23 квітня.

 

Довідка:
Лариса Сізова – Кротенко народилася в Дніпропетровську в 1958 році.

Закінчила ДІБІ по фаху архітектура, але архітектором їй стати не судилося. Працювала дизайнеркою, викладачкою живопису. Творчо працює все життя.

В добутку майстрині роботи на склі, графічні, витинанки та живописні роботи.

Картини Лариси є в багатьох приватних колекціях на Батьківщині та за кордоном: в Іспанії, Голандії, Німеччині, Ізраїлі, Франції. Художниця бБрала участь в багатьох виставках в Україні та за кордоном.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: