Переселенцям дозволили не звітувати про свою адресу

Переселенцям дозволили не вказувати місце перебування при постановці на облік та змінили комунальні тарифи.

Два законопроекти на захист переселенців прийняла Верховна Рада 23 березня. Перший підтримали 277 нардепів. Він гарантує право на оплату вартості комунальних послуг, електричної і теплової енергії, природного газу в місцях поселення внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомляє gazeta.ua.

Люди, які живуть у гуртожитках, оздоровчих таборах, будинках відпочинку, санаторіях, пансіонатах, готелях, платитимуть за тарифами для населення. А власники будівель мають встановити лічильники для обліку спожитих комунальних послуг. Адресою проживання переселенців можуть бути місця їх компактного поселення.

Другий законопроект отримав 281 голос. Він скасовує необхідність вказувати відомості про місце перебування у довідці про взяття переселенця на облік.

«Сьогодні потрібно, щоб вимушені переселенці приходили до Державної міграційної служби і ставили штамп. Тільки після цього їх можуть брати на облік», — зазначив під час обговорення законопроекту голова комітету з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин Григорій Немиря.

Рада виключила з переліку документів, в які вносяться відомості про місце перебування особи, довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: