Бійці АТО та волонтери змагалися в настільний теніс у Дніпрі

Відбувся турнір із настільного тенісу серед бійців АТО, волонтерів та їх сімей. У змаганнях взяли участь майже півсотні людей. 

Про це повідомляють у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

Євген Перетятько з 25 бригади щойно демобілізувався – і одразу в спортзал. Каже: активні розваги дозволяють відволіктися від пережитого.

— У житті військовослужбовця є багато моментів, коли він залишається один на один з собою і своїми думками. Спорт допомагає не зациклюватися на тому, що ми бачили, — поділився чоловік. — Я зі шкільної лави не розлучався з ракеткою. Настільний теніс люблю за активність, азарт і можливість проявити волю до перемоги.

Окремо змагалися чоловіки, жінки та діти. Демобілізований Сергій Белецький – постійний учасник змагань для АТОвців.

— Я вже грав в бадмінтон, футбол, баскетбол, волейбол, більярд, — розповів хлопець. – Такі турніри — реабілітація для бійців. Тут вже склалася велика компанія. Разом ми відпочиваємо, спілкуємося, весело проводимо час.

Переможці у кожній категорії отримали грамоти, медалі та приємні подарунки.

– Такі турніри користуються популярністю серед хлопців. Постійно зростає кількість учасників. Ми проводимо час разом — це свого роду психологічна реабілітація, — додав член команди АТОвців #FM+L Андрій Городецький. — У найближчих панах – турніри з міні-футболу та баскетболу.


 

Поделиться:

Читайте также: