Студентка економічного факультету ДНУ ім. Гончара здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студентка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Дар’я Чіненова, яка навчається на економічному факультеті, здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук за напрямом «Підприємництво», що проходив на базі Житомирського державного технологічного університету, та одержала диплом ІІІ ступеню.

Про це повідомили в прес-службі вишу.

Наукова робота Дар’ї Чіненової виконана під керівництвом доктора економічних наук, професора Тетяни Валеріївни Гринько. Керівник також нагороджена грамотою за високий професіоналізм, плідну працю та підготовку студента-переможця.

На розгляд галузевої конкурсної комісії надійшло 82 роботи від 90 авторів-студентів з 32 вищих навчальних закладів України. Після проведеного зовнішнього рецензування для участі у заключному етапі і, відповідно, до захисту своїх робіт на науково-практичній конференції були запрошені 32 учасника.

Поделиться:

Читайте также: