Рятувальники розповіли майбутнім випускникам про особливості навчання у навчальних закладах системи ДСНС

Співробітники 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учнів навчально-виховного комплексу № 3 міста Кам`янського.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Захід був проведений з метою ознайомлення майбутніх випускників із вищими навчальними закладами системи ДСНС України, а також з діяльністю Служби порятунку та пожежно-рятувальними професіями.

Майбутнім вступникам надали корисну вичерпну інформацію про умови вступу, особливості та специфіку навчання у профільних закладах. Школярам розповіли про можливості подальшої роботи у підрозділах Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Рятувальники пояснили, що у вишах системи цивільного захисту навчають майбутніх піротехників, водолазів, психологів, інспекторів із запобігання надзвичайним ситуаціям, екологів, фахівців з радіаційного й хімічного захисту тощо.

У ході спілкування всі присутні отримали багато нової та корисної інформації про пожежно-рятувальну службу. Також вогнеборці нагадали молодому поколінню основні правила безпечної життєдіяльності та роздали тематичні буклети, які містять всю необхідну інформацію про вищі навчальні заклади.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: