Правоохоронці нагадують школярам Правила дорожнього руху (ФОТО)

Вже невдовзі розпочнуться весняні канікули, напередодні яких поліцейські охоплюють профілактичною роботою максимум навчальних закладів в області, організують тематичні уроки, зустрічі з батьками та педагогами.

Про це повідомили в прес-службі ГУ НП в області.

Навчання дорожній грамоті змалку дає гарний результат. Адже засвоєне в дитинстві стає нормою поведінки людини на все життя. Саме тому правоохоронці використовують будь-яку нагоду, аби нагадати юним учасникам дорожнього руху ази дорожньої абетки.


Тож, вчора, співробітники сектору безпеки дорожнього руху Криворізького відділу поліції спільно з журналістами міського телебачення «Рудана», завітали до наймолодших представників криворізької загальноосвітньої школи № 130, аби нагадати дітям правила безпечної поведінки на дорозі.
Під час зустрічі правоохоронці нагадали дітям про те, що дорога, в першу чергу, — джерело підвищеної небезпеки. І, навіть, внаслідок незначних пустощів можна потрапити під колеса автомобіля. Дітки з цікавістю слухали гостей у погонах, відповідали на їхні запитання та ділилися власними історіями.
Також працівники поліції нагадали, як слід поводитися пішоходам на дорозі і пасажирам у транспорті. На прикладах пояснили дітям, чому пішоходи мають бути завжди спостережливими, уважними та використовувати світлоповертаючі елементи.
Програма заходу була насиченою і пізнавальною. Незважаючи на свій вік, учні дуже добре впоралися зі складними завданнями та продемонстрували високий рівень підготовки, що приємно здивувало правоохоронців. За активну та жваву участь діти отримали від поліцейських тематичні книжки.
Наприкінці зустрічі, з метою привернення уваги якомога більшого кола громадськості, учні та правоохоронці завдяки телебаченню звернулись до усіх учасників дорожнього руху з проханням не порушувати правила дорожнього руху та бути уважними на дорогах міста.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: