У театрі опери та балету покажуть музичний інтерактивний спектакль за казками Андерсена

Улюблені казкові герої на відстані витягнутої руки. Фантастичні персонажі Андерсена оживуть цієї неділі. У театрі опери та балету покажуть музичний інтерактивний спектакль. Актори гратимуть не лише на сцені, а спускатимуться у глядацьку залу.

Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

Захоплюючий сюжет, яскраві костюми та декорації – у новій дитячій виставі «Казка про принца та принцесу». Персонажі відомі ще з дитинства, але сюжет оновлений. Це мікс трьох казок Андерсена: «Принцеса на горошині», «Свинопас» та «Нове вбрання короля». Головні герої – принц та принцеса. Вони пройдуть багато випробувань. У фіналі – happy end.

Родзинка вистави – взаємодія акторів та глядачів під час вистави. Деякі епізоди спектаклю актори гратимуть у глядацькій залі.

«Це новий проект театру опери та балету. Прем’єра відбулася на початку 2017 року. Спектакль дуже популярний серед малечі. Діти відчувають себе учасниками подій і це їх захоплює ще більше», – розповідає керівник літературної частини Театру опери та балету Майя Лебедєва.

Постановку покажуть 26 березня об 11:00.

Театр опери та балету знаходиться за адресою: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 72А. Вартість квитків уточнюйте за телефонами: 778-44-69, 744-82-19.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: