Патрульна поліція Дніпра закликає людей не перекривати дорогу на Слобожанському проспекті

Останні кілька днів мешканці трьох гуртожитків міста перекривають дорогу на Слобожанському проспекті, протестуючи проти раптового вимкнення електроенергії. У зв’язку з цим вчора рух транспорту на проспекті було повністю паралізовано. Поліцейські силою відтіснили мітингувальників на пішохідну зону. Свою думку щодо дій протестуючих висловив голова патрульної поліції Дніпра Володимир Богоніс.

– Наскільки законним було відключення світла в тих гуртожитках, мені судити важко, – сказав він. – Їх мешканців можна зрозуміти: без електроенергії важко. Говорять, ця проблема існує близько п’яти років. Однак вони порушили правила дорожнього руху. І коли поліцейські просили не перешкоджати руху транспорту, протестуючі проігнорували їх вимоги. Тим самим створили незручності для інших звичайних громадян, які переміщувалися за допомогою транспорту. А ми повинні захищати інтереси кожного. Було б краще, якщо б мітингуючи заблокували під’їзди у своїх гуртожитках, не пускаючи тих, хто заборгував за комунальні послуги. Ще один варіант – звернутися до депутатів або провести мітинг біля Дніпрообленерго.

З найактивнішими правопорушниками, які були у стані алкогольного сп’яніння, поліцейські провели профілактичну бесіду та відпустили. За словами працівників правоохоронних органів, головне – не арештувати людей, а навчити правильно поводитися.

Згідно зі Статтею 185 Адміністративно-процесуального Кодексу, якщо людина не виконує вимог патрульних поліцейських щодо припинення правопорушення, її можуть арештувати на 15 діб.

Маріанна Стець, фото автора

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: