Спортсмени Дніпропетровщини перемогли на Чемпіонаті України з таїландського боксу

Боксери з Дніпропетровщини на Чемпіонаті України з таїландського боксу завоювали 5 медалей та запрошення до всеукраїнської збірної

Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Змагання проходили протягом чотирьох днів у Білій Церкві. У них взяли участь 180 спортсменів з різних регіонів країни.

Чемпіоном України серед дорослих став 16-річний Олег Безп’ятий з Кривого Рогу. За підсумками змагань Олега запросили до національної збірної.

Серед дітей переміг криворожець – 8-річний Богдан Поліщук. Богдан займається таїландським боксом лише 3 роки, та у хлопця за плечима вже 7 перемог в різних змаганнях.

Друге місце серед дівчат здобула 21-річна Діана Абилова з Дніпра. Бронза – у 16-річного Владислава Толбаса та 18-річного Луки Павловського. Хлопці тренуються у Дніпрі.

— Наразі в таїландському боксі Дніпропетровщини відбувається зміна поколінь. Серед молодих спортсменів є багато перспективних. Однак чи зможуть вони в дорослому спорті вийти на всеукраїнський рівень – це питання часу та їхнього бажання. Дніпропетровщина на сьогодні в п’ятірці кращих в Україні. Сподіваюсь, що зможемо увійти й у трійку, — наголосив голова федерації дніпропетровського осередку Української національної федерації таїландського боксу Сергій Лавренко.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: