Посол Німеччини вражений експозицією Музею АТО у Дніпрі

Посол Німеччини в Україні Ернст Райхель в нашому місті побував уперше. Екскурсія розпочалася із відвідування унікального Музею АТО.

Про це повідомляють у прес-службі облдержадміністрації.

Посол пройшовся вуличною експозицією «Шляхами Донбасу». У внутрішній експозиції дізнався про громадянський подвиг добровольців, волонтерів, медиків, військових капеланів Дніпропетровщини. В «Залі пам’яті» Ернст Райхель побачив фотографії та речі українських захисників, що загинули за рідну землю. Найбільше іноземного гостя вразила новітня мультимедійна зала. Тут на чотири стіни демонструється 20-хвилинний фільм про військові дії на Донбасі.

За словами посла, експозиція правдиво відображає події на Сході України.

— Слава про дніпровський Музей АТО долетіла аж до Німеччини. Він справді вражає. Тут кожна експозиція унікальна, передає атмосферу подій на Донбасі. Особливо бере за живе документальний фільм. Там, у Європі, ми знаємо про збройний конфлікт в Україні. Але не бачимо його на власні очі так чітко. До населення Німеччини доносимо правду про війну в Україні. Ми й надалі підтримуватимемо український народ у цей складний період, – наголосив посол Німеччини в Україні Ернст Райхель.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: