Полк Дніпро-1 взяв участь у міжнародній конференції з питань протидії злочинності (ФОТО)

17 березня у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ відбулася конференція «Актуальні питання протидії злочинності в сучасних умовах: вітчизняний та зарубіжний досвід».

Зі своєю доповіддю «Окремі питання вдосконалення діяльності підрозділів поліції особливого призначення у протидії злочинності у зоні проведення АТО» був запрошений інспектор полку «Дніпро-1», відділ професійної підготовки особового складу, Михайло Холоднов. Зауважимо, що на базі полку більше двох років проводиться серйозна теоретична та практична підготовка бійців — спецпризначенців, які несуть службу зоні військового конфлікту і виконують завдання з протидії тероризму у державі.

Ключова тема доповіді полягає в обґрунтуванні необхідності належної законодавчої бази у діяльності полку «Дніпро-1». Додатково Михайло Холоднов приділив увагу підвищенню ефективності у боротьбі зі злочинністю з акцентом на раціоналізацію кримінологічних сил та засобів у роботі підрозділу.

Програма конференції, що тривала три дні, була насиченою та супроводжувалася численними виступами спеціалістів цієї сфери. Серед учасників конференції були науковці (доценти та професори) з Запорізького національного технічного університету, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ (Євген Курта, Михайло Ларкін, Ігор Шинкаренко та ін.).

Загалом, подібний досвід є важливим для полку патрульної служби «Дніпро-1», адже показує зацікавленість представників полку у реформах сфери протидії злочинності в Україні та активну позицію.

Поделиться:

Читайте также: