Для дніпровських школярів провели урок патріотизму

Для дніпровських школярів міська організація партії «БПП – «Солідарність» організувала екскурсію до легендарної 25-ї окремої повітрянодесантної бригади. Це стало початком патріотичного проекту «Ми такі! Ми – українці!».

  • Одним із пріоритетних напрямків роботи нашої організації є патріотичне виховання молоді. Українці – нація волелюбна та свідома. Ми хочемо, щоб наші діти і молодь були справжніми патріотами своєї країни, спадкоємцями і продовжувачами національно-патріотичних традицій українського народу. В рамках проекту заплановано багато цікавих справ. Зокрема, зустрічі атовців і волонтерів зі школярами, спортивні змагання, організація роботи музеїв та музейних кімнат, проведення майстер-класів, семінарів-практикумів, круглих столів, концертів та інших заходів, які сприятимуть формуванню в молодого покоління поваги до рідного краю, його традицій та культури, – зазначила народний депутат України та голова Дніпровської міської партійної організації «БПП – «Солідарність» Тетяна Ричкова.

Першими учасниками проекту «Ми такі! Ми – українці!» стали більше ста учнів з дніпровських шкіл №148 та 23. Екскурсію до 25-ї окремої повітрянодесантної бригади школярі розпочали з вшанування пам’яті воїнів-десантників, які загинули у зоні проведення АТО.

Військові показали дітям казарми, навчальний корпус, тренувальну базу. Учні дізналися, як складаєть вантажний парашут та побачили техніку, яка десантується з літаків. Наввипередки діти випробовували спортивні та спеціальні військові тренажери.

Школярі мали можливість відчути себе членами екіпажу танку, побувати у середині бойових машин. Крім того, вони могли поспілкуватись з десантниками, поставити питання. Дехто з хлопців приїхав на екскурсію у військовій формі.

Я хочу буди десантником і служити в легендарній 25-й бригаді. Сьогодні я дізнався, як це можна зробити. Важливо не тільки мріяти, але й побачити, де і як твоя мрія буде втілюватися. Це круто! – зазначив десятикласник Олег.

Учні розповіли військовим, як підтримують бійців на сході країни: допомагають плести маскувальні сітки та відправляють посилки на передову, відвідують поранених у госпіталі та лікарнях Дніпра, проводять шкільні ярмарки, а на зароблені гроші купують ліки, виступають у лікарнях з концертами, малюють та роблять обереги для бійців.

Ті емоції, які відчували школярі, не передати словами. Їх потрібно тільки побачити та відчути! Це наша молодь, розумна, сильна, патріотична, активна. Ми такі! Ми – українці! – наголосив заступник голови міської організації «БПП – «Солідарність» Владислав Титарев.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: