Бійців АТО запрошують взяти участь у турнірі з настільного тенісу в Дніпрі

26 березня у Дніпрі відбудеться турнір з настільного тенісу серед АТОвців, їхніх рідних та волонтерів. Змагання розпочнуться о 10.00 за адресою: вулиця Боброва,1.

Про це повідомили у прес-службі Облдержадміністрації.

— У яких видах спорту тільки не змагалися наші АТОвці. Були мініфутбол, більярд, плавання, волейбол, шахи. Всього і не згадаєш, — говорить координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталія Шуліка. – Такі турніри допомагають захисникам не лише підтримати гарну форму. Це спілкування з друзями та чудова психологічна реабілітація.

Ідея турніру з настільного тенісу виникла у команди АТОвців #FM+L.

— У 2016 році вже проводили такі змагання. Вирішили повторити їх цьогоріч. Переможці отримають медалі та грамоти, — розповів член команди АТОвців #FM+L Андрій Городецький. – У найближчих наших планах – турніри із доміно та волейболу.

Планується, що окремо змагатимуться чоловіки, жінки та діти. Протягом турніру гравці набиратимуть очки. У кого більше – той і переміг.

Зареєструватися на участь можна в Центрі допомоги учасникам АТО та їхніх сім’ям. Він працює з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 18.00 за адресою: м. Дніпро, пр. Поля, 1, каб. 105.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: