Рятувальники нагадали працівникам підприємства «ЄВРАЗ ЮЖКОКС» про основні правила поведінки в природніх екосистемах

13 березня інспекторським складом 22-ої державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з охорони об’єктів було проведено зустріч з начальниками цехів  охороняємого підприємства ПрАТ «ЄВРАЗ ЮЖКОКС».

Про це повідомили в прес-службі відомства.

Профілактична бесіда проводилась на тему: «Правила поведінки  пожежної безпеки в природніх екосистемах». В ході зустрічі рятувальники нагадали основні правила поведінки в природніх екосистемах були представлені наочні матеріали потім були наведенні приклади та представлені  статистичні дані які сталися протягом січня 2017 року, що надійшли з територіальних органів ДСНС України.

Шановні громадяни! Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області закликає Вас суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте пожнивні залишки на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: