Дітей Дніпропетровщини запрошують на унікальний майстер-клас до Дня планетаріїв

Створити власну сонячну систему, ракету та космічний «пряник». Дітей Дніпропетровщини запрошують на унікальний майстер-клас до Дня планетаріїв.

Про це повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ДніпроОДА.

Цікаві розповіді про космос, планети та сонячну систему. Все це у форматі мультфільму. До Міжнародного дня планетаріїв у Дніпрі підготували програму для малюків «Як Місяць до Сонця в гості ходив». Маленькі мешканці Дніпра спостерігатимуть за пригодами казкового героя у космосі.

«Це перша повнокупольна програма в Україні. Мультфільм розповідає про казкову мандрівку Місяця-молодця сузір’ями Зодіаку. Він шукає Сонце. М’який та інтригуючий тон оповіді, безумовно, сподобається юним глядачам», — зазначив в. о. директора планетарію Сергій Лінговський.

Перед початком фільму на юних глядачів чекає майстер-клас. Художники та лектори планетарію разом з дітьми будуть майструвати паперові моделі сонячної системи, непізнані літаючі об’єкти, ракети та космічні «пряники». Кожен зможе нафантазувати собі щось особливе.
Космічна вистава «Як Місяць до Сонця в гості ходив» пройде 19 березня. Початок об 11:00. Майстер-класи проводитимуть перед початком вистави о 10:30.

Планетарій знаходиться за адресою: м. Дніпро, Крутогірний узвіз, 10. Телефони: (056) 377-18-05, (050) 021-77-71, (096) 634-71-71.
Міжнародний день планетаріїв відзначається у найближчу неділю до дня весіннього рівнодення. У 2017 році цей день припадає на 19 березня.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: