Дніпровські гвардійці провели «День відкритих дверей» (ФОТО)

Напередодні святкування 3-ї річниці з Дня створення Національної гвардії України Дніпровський полк Національної гвардії України з охорони важливих державних об’єктів провів день відкритих дверей з метою вшанування бойового подвигу, самовідданості військовослужбовців, які присвятили своє життя служінню українському народу.

Про це повідомили в прес-службі Нацгвардії України в Дніпропетровській області.

Для командування частини та особового складу збереження та розвиток національних військових традицій, популяризації служби в Національній гвардії України – є головним завданням. До гвардійців завітали школярі навчальних закладів Чечелівського району міста Дніпро. Подібні зустрічі уже стали традиціями,  молодь мала нагоду оглянути військову техніку, ознайомитись з побутом захисників держави та пізнати особливості армійської служби.

Неабияку цікавість проявили дітлахи до зброї, потримали її в руках, приміряли спорядження. Сподіваємось, що отримана цікава інформація сформує у них розуміння сучасних методів ведення війни і згодом вони поповнять ряди захисників своєї Вітчизни. ьРозповіли учням і про історію створення частини, про основні її функції та завдання, про кращих військовослужбовців.

Дивлячись на молоде, енергійне, амбіційне покоління ми маємо надію, що патріотично спрямована молодь – це гідне майбутнє України.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: