Бійці АТО та волонтери змагалися за першість в шахах і шашках у Дніпрі

У Дніпрі відбувся турнір із шах та шашок серед бійців АТО, їхніх рідних та волонтерів

Про це повідомляють у прес-службі Облдержадміністрації.

Змагання організували волонтери. До них приєдналися близько 30 бійців АТО, їхніх рідних та волонтерів. 10 учасників змагалися в шашках, 14 дорослих та троє дітей — у шахах.

— Змагання з шахів проводимо за швейцарською системою. Пари гравців сходяться між собою. Спочатку випадково, потім закономірно – сильні з сильними, слабші – зі слабшими. Хто набрав більше очок – той і переміг, — пояснив головний суддя змагань Микола Грива. – Окремо змагаються діти.

Боєць 17-ї танкової бригади Сергій Пайол грає в шахи вже 45 років. Ще в дитинстві інтелектуальній грі його навчив батько.

— Намагаюся регулярно брати участь в спортивних заходах. Вже грав у теніс, більярд, волейбол, міні-футбол, — розповів Сергій Пайол. — Сьогодні розраховую на перемогу в шахах. Грав у них не лише вдома з батьком, а й на передовій. Це допомагало нам з побратимами відволіктися.

У шестирічної Єви Семенко досвіду менше, та дівчинка все одно впевнена в перемозі.

— Я уважно дивлюся, думаю і вже розумію, як потрібно грати. Мої суперники – хлопчики старші за мене. Але все одно розраховую на перемогу, адже ходжу в шахову школу та маю 4 розряд, — поділилася дівчинка.

Переможці турніру отримали медалі та дипломи.

— Багато демобілізованих ведуть замкнений спосіб життя. Щоб їм допомогти, команда Валентина Резніченка та волонтери організовують спортивні змагання. Хлопці починають спілкуватися, виходити в світ, призвичаюються в мирному житті. Наша мрія – створити обласну спортивну федерацію АТО, — зазначив радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Іван Начовний.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: