Лідер гурту «Антитіла» зустрівся з шанувальниками у Дніпрі

Десять міст великого туру «Сонце» на підтримку нового альбому вже позаду, і сьогодні Тарас Тополя завітав до книгарні «Є» у Дніпрі, яка ледве вмістила бажаючих поспілкуватися з фронтменом київського рок-гурту.

Торкалися різних тем: Тополя розповів про концертний тур Україною, початок музичної кар’єри та власну сім’ю. Окрім діяльності в «Антитілах», він займається волонтерством на Сході та щиро переймається проблемами нашої держави, тож не оминув питань освіти, медицини, стану доріг. Останнє – особливо болюча тема, бо, як відзначив співак, дорога, на якій загинув Андрій Кузьменко, відтоді лишається у такому ж стані.

Незважаючи на надщільний графік туру – майже щодня концерт у новому місті – зустріч вийшла теплою та емоційною. Відповівши на усі запитання, що цікавили присутніх, Тарас Тополя побажав:

— Шукайте задоволення в тому, що ви робите. Дуже багато людей займаються у житті справою, яка не приносить їм задоволення. А для того, щоб стати щасливим, треба в першу чергу поговорити з собою, зрозуміти, чого ви насправді хочете, що вам в кайф. Це моє побажання: бути щасливими, мати цікаву роботу. І, звичайно, мати сім’ю поруч, кохання та щасливих дітей.

Після зустрічі бажаючі брали автографи та фотографувалися з лідером «Антитіл».

Поделиться:

Читайте также: