Усіх бажаючих безкоштовно навчать вишивати та виготовляти сувеніри із газет

У бібліотеках на Дніпропетровщині проводять безкоштовні майстер-класи. На черзі – вишивка, ляльки-мотанки та сувеніри з газет.

Про це повідомляють в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.

14 березня у дніпровській бібліотеці пройде майстер-клас з виготовлення сувенірів із журналів і газет. Тут навчать робити з макулатури вази, кошики, скриньки та багато інших сувенірів. Початок о 15.00 на Воскресенській, 23 у Дніпрі. З собою потрібно мати лише газети, спиці та клей.

Вишивці навчать у Підлужанській сільській бібліотеці Верхньодніпровського району. 18 березня тут не лише знайомитимуть із різними техніками, але й навчатимуть правильно підбирати орнаменти та сюжети. Секретами гарної вишивки ділитиметься місцева майстриня – Галина Волошко. Жінка вже багато років захоплюється рукоділлям, її роботи прикрашають будинки та одяг. З собою треба мати тканину для вишивки хрестиком, голки та нитки бажаного кольору. Початок о 10.00 на вул. Громова, 127 у селі Підлужжя Верхньодніпровського району.

Майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок пройде у Верхньодніпровській центральній бібліотеці. 22 березня учасникам розкажуть про різновиди та призначення таких оберегів, навчать їх виготовляти. Початок — о 14.00 на площі Поля, 1 у Верхньодніпровську.

— Такі майстер-класи проводимо не вперше. Вони тривають до трьох годин. Зазвичай, активно долучаються люди різного віку – від школярів до пенсіонерів. З собою треба мати клаптики будь-яких тканин, пряжу світлого кольору, – кажуть у бібліотеці.

Вхід на майстер-класи вільний.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: