У «Дніпроводоканалі» розповіли про капітальні ремонти, які проведуть найближчим часом

Абоненти «Дніпроводоканалу» накопичили борг у розмірі 143 млн грн з урахуванням попередніх періодів.

Про це під час прямої телефонної лінії повідомив директор КП «Дніпроводоканал» Дмитро Кордиш.

«Наразі середній показник розрахунків абонентів є більш-менш непоганим – 94%, але є й такі громадяни, які не сплачують роками і накопичили 10-15 тис. грн боргу. На таких злісних неплатників, звісно, подаємо до суду. Розуміємо, що зараз непроста економічна ситуація, тому ми готові йти абонентам назустріч. Для цього в «Дніпроводоканалі» працює програма реструктуризації боргів: погашення заборгованості здійснюється рівними частинами протягом певного терміну», – сказав директор підприємства.

Дмитро Кордиш також розповів про капітальні роботи, які підприємство проведе найближчим часом. Серед них – реконструкція обладнання Ломівської насосно-фільтрувальної станції, заміна двигунів на насосній станції №1, а також заміна двигуна на насосній станції №5. Це дозволить суттєво економити  електроенергію.

Очільник «Дніпроводоканалу» додав, що наразі тариф на послуги з водопостачання та водовідведення поки залишається незмінним: 12,45 грн для мешканців багатоповерхівок, 11,16 грн – для приватного сектору, 12,45 грн –  для приватного сектору з використанням внутрішньобудинкових мереж.

 

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: