«Смачний хліб» виявився дешевою «наливайкою»

Поліцейські Кам`янського спільно з активістами міста постійно проводять профілактичні рейди з метою виявлення фактів торгівлі алкогольними та тютюновими виробами без ліцензії.

Про це повідомили в прес-службі ГУНП в області.

Однак деякі підприємці наполегливо не хочуть здійснювати діяльність в правовому полі і вигадують різні шляхи реалізації алкогольних напоїв без дозвільних документів.

Так, 28 лютого поліцейські Кам`янського під час чергового рейду навідались у торгівельний павільйон, де раніше вже було складено два адміністративні протоколи за ст. 156 КУпАП та вилучено більше 100 пляшок алкогольних напоїв.

Раніше у торговому павільйоні під вивіскою «Смачний хліб» продавався хліб із віконця, яке виходить на вулицю. Однак до поліції почали надходити скарги від громадян, що біля даного закладу постійно відбуваються сварки та бійки. Відреагувавши на заяви громадян поліцейські встановили, що в даному кіоску окрім продажу хлібу ще йде реалізація алкогольних напоїв на розлив. За цим фактом було складено адміністративний протокол за ст. 156 КУпАП та вилучено всю алкогольну продукцію. Однак через тиждень до поліції знову почали надходити скарги. Перевіривши даний заклад ще раз, поліцейські знову виявили торгівлю алкогольними напоями. Також було складено адміністративний протокол та вилучено алкогольні напої.

Після двох візитів правоохоронців торгівельний лоток закрився. Однак, через тиждень знову до поліції почали надходити скарги. Виїхавши на місце правоохоронці оглянули кіоск. З першого погляду здавалося, що він дійсно не працює, віконце було зачинено, а вітрина закрита листами картону.

Однак на працівників поліції очікувало здивування. Виявляється, у торгівельному павільйоні знову здійснювалася торгівля алкогольними напоями. Винахідливі підприємці пішли на хитрість. Всередині кіоску був зроблений невеликий тамбур, до якого можна було потрапити через двері, а там було ще одне віконце, через яке і продавалося спиртне. Цього разу поліцейські вилучили 34 пляшки горілки.

За даним фактом знову було складено адміністративний протокол за ст. 156 КУпАП.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: