Рятувальники провели I–й тур огляду-конкурсу художньої самодіяльності підрозділів

Згідно з наказом Головного управління в період з січня по лютий 2017 року у чотирьох базових гарнізонах області було проведено I–й тур огляду-конкурсу художньої самодіяльності підрозділів.

Свої таланти демонстрували співробітники ДСНС з міст Нікополь, Кам’янське, Кривий Ріг та Павлоград. В конкурсі прийняли участь 97 співробітників, ветеранів, членів сімей рятувальників. Журі огляду-конкурсу в кращий бік відзначило організацію огляду-конкурсу в Криворізькому міському управлінні (3 ДПРЗ), Нікопольських та Павлоградських підрозділах.

Високу оцінку журі та щире визнання глядачів у чесній безкомпромісній боротьбі завоювали: солісти-вокалісти – прапорщик служби ЦЗ Гулий О.А., старший пожежний-рятувальник 9 ДПРЧ 1 ДПРЗ; рядовий служби ЦЗ Митрофанов К.В., пожежний-рятувальник 61 ДПРЧ; майор служби ЦЗ Зінченко С.І., начальник Марганецького МВ; молодший сержант служби ЦЗ Гуржій А.О., диспетчер 44 ДПРЧ; молодший сержант служби ЦЗ Коцюбинська С.О., диспетчер 57 ДПРЧ; з великим натхненням виступили з тематичними піснями учасники гурту «Задзеркалля» (3 ДПРЗ, м. Кривий Ріг); як завжди, на високому професійному рівні виступили ветерани служби Пономаренко В.М. (5 ДПРЗ) з авторськими віршами «Мирний атом» та «Велика Перемога» і Форкош В.В. (Покровський МВ) з легендарними гуморесками П. Глазового.

Вагомий внесок в творчий доробок рятувальної служби області внесли юні виконавці – діти співробітників. Нікого не залишили байдужими своїм виступом блискучий дитячий танцювальний колектив «Легрант» (2 ДПРЗ), запальні танцюристи Ганна Дзюба і Канонік Іван (3 ДПРЗ). Вразила глибиною почуттів донька начальника караулу 46 ДПРЧ Олександра Шкуро, яка професійно прочитала авторський вірш «Країна починається з героїв». Окрасою I–го етапу огляду-конкурсу художньої самодіяльності став виступ доньки колишнього співробітника 28 ДПРЧ Аліни Бурцевої з піснями «Хочу жити без війни» та «Ой, я знаю».

Слід зазначити, що цьогорічна активна підтримка глядачів позитивно вплинуло на атмосферу самого огляду-конкурсу.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: