В 3-х онлайн-порностудіях працювали 15 жінок та 3 чоловіка веб-моделі (ФОТО)

Встановлено, що квартирах-студіях працювали 15 жінок та 3 чоловіка веб-моделі. Вони оголювалися, демонстрували свої статеві органи та робили все, що забажає та оплатить клієнт по той бік екрану.

Про це повідомили в прес-службі ГУ НП України в Дніпропетровській області.

Інформація про діяльність 3-х онлайн-порностудій на території м. Кривий Ріг надійшла до співробітників Управління боротьби з злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, 7 жовтня 2016 року. Вона була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 3 ст. 301 Кримінального кодексу України (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

В подальшому в ході проведення оперативно-розшукових та слідчих дій було встановлено, що мешканець м. Кривий Ріг організував 3 онлайн-порностудії та найняв на роботу веб-моделями 15 жінок та 3 чоловіка. 25 лютого 2017 року поліцейські спільно з працівниками прокуратури провели 3 санкціоновані обшуки у квартирах-студіях.

Там було виявлено та вилучено більше 10 одиниць комп’ютерної техніки, веб-камери, штативи, предмети інтимного характеру, записники з логінами та паролями, а також рукописні розмовники. Під час обшуків в квартирах знаходилися 8 веб-моделей та організатор.

Дії організатора порнобізнесу кваліфікуються за ч. 3 ст. 301 та ч. 2 ст. 302 Кримінального кодексу України (створення або утримання місць розпусти і звідницьтво). Санкція статей передбачає до 7 років позбавлення волі. Дії веб-моделей кваліфікуються за ч. 3 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією) Кримінального кодексу України.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: