ДніпроОДА: досягнення 2016-го року у цифрах

Дніпропетровська облдержадміністрація публічно відзвітувалася за результати в 2016-му році. Про це йдеться у повідомленні прес-служби, яке розміщено на офіційній сторінці установи. Зокрема, капітально відремонтовано 156 доріг, збудовано 21 водовід, у школах, дитячих садках та лікарнях модернізовано 18 котелень. «Цей публічний звіт – не рапорт про те, як все добре. У нас ще багато проблем. Але й багато вже вдалося зробити. Ще більше планів маємо на 2017 рік», — говорить голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
За інформацією облдержадміністрації, у 2016-му році відремонтовано 33 школи, відновлено 20 дитячих садків та навчально-виховних комплексів, придбано 32 шкільні автобуси. Лікарні області отримали більше 100 одиниць сучасного медобладнання, реалізовано 9 екологічних проектів, в тому числі з ліквідації підтоплення та очистки русла річок, а для відновлення гідрологічного режиму розпочато зариблення річки Дніпро..

В ОДА наголошують, що минулий рік став роком інновацій. Зокрема, прийнято першу в Україні стратегію поводження з твердими побутовими відходами, встановлено рекордну кількість послуг, які  мешканці Дніпропетровщини можуть отримати через портал iGov, а дані про всі дороги та інформація про бюджет тепер доступні в інтернеті.

Поделиться:

Читайте также: