У Марганці поліція затримала лісоруба, який у рекреаційній зоні спиляв понад 100 дерев акації

Марганецькі поліцейські затримали місцевого мешканця, який вночі бензопилою зрізав 113 дерев білої акації, завдавши державі шкоди на суму понад 120 тис. гривень. Дерева були вирубані на території, яка належить до лісових ділянок категорії рекреаційно-оздоровчих лісів в межах населеного пункту.

Про це повідомляють у Відділі комунікації поліції Дніпропетровської області.

Поліцейські затримали та встановили особу 29-річного зловмисника, задокументували та зареєстрували кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого Статтею 246 Кримінального Кодексу України.

Зловмисник розповів, що грошей на опалення не вистачає, а він має хвору матір, тож зрубав дерева, щоб опалювати хату. Спилював їх кілька ночей поспіль, а вивозив за одну ніч на автомобілі Москвич з причепом. Десять раз за ніч він повертався до лісосмуги, щоб вивезти акації. На сьогодні чоловіку повідомлено про підозру, найближчим часом справу буде скеровано до суду.

Згідно Статті 246 Кримінального кодексу України, незаконна порубка дерев і чагарників у лісах, захисних та інших лісових насадженнях, що заподіяло істотну шкоду, а також вчинення таких дій у заповідниках, на територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, чи в інших особливо охоронюваних лісах карається штрафом, або арештом на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією незаконно добутого.

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: