Рятувальники закликають людей не виходити на лід (ФОТО)

З настанням потепління виникла велика небезпека того, що не усвідомлюючи загрози, люди порушують правила безпеки життєдіяльності та виходять на тонку кригу.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

Тож, 23 лютого, щоб застерегти людей та вкотре їм нагадати про сумні наслідки перебування на тонкій кризі, рятувальники 51-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактично-інформаційний захід з населенням міста.

Фахівці Служби порятунку «101» особливу увагу звертали на любителів зимової риболовлі та застерігали батьків, щоб вони не залишали дітей без уваги.

«Шановні громадяни! Не виходьте на лід з початком відлиги, адже він уже дуже тонкий. Не дозволяйте гратися дітям біля водоймищ без догляду дорослих, обов’язково роз’ясніть малечі щодо небезпеки, яку таїть в собі тонка крига водойм!» — зверталися рятувальники до мешканців.

Роз’яснюючи правила  безпеки на льоду, фахівці Служби порятунку «101» кожному залишали листівки з корисною інформацією «Вихід на лід заборонено».

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: