«Павучки» Дніпра просять про допомогу

Небайдужі дніпроовці-«павучки»,  які з 2014 року плетуть маскувальні сітки за свій кошт просят про допомогу. Приміщення, яке вони займали, закривається на ремонт і їм терміново треба кудись переїхати. 

Про це «павучки» написали у соцмережі.

— Ми, «ПАВУЧКИ ДНІПРА» — займаємось плетінням маскувальних сіток з 2014 року для військових частин Української Армії (бат. ДОНБАС; 79 Бр; 20;25;54; 93; Ракетно-зенитний полк; 1-а Чернигівська танкова бригада; 1штурмова рота ПС; підрозділи ОУН та багато інших ). Ми, небайдужі містяни об’єдналися для допомоги фронту, не маємо офіційної реєстрації, не маємо з цього прибутків, нам по силам робити маскувальні сітки та кікімори своїм коштом.

З жовтня 2015 року ми займаємо приміщення в спальному корпусі школи-інтернату № 2 м. Дніпро, що по вул. Каверіна, 5(район вулиці Рабочої). Діти цього інтернату передавали листи, малюнки разом з нашими сітками. Але зараз в цьому приміщенні починається ремонт і нам треба з’їжжати.

Наши потреби: Розмір приміщення — від 70 кв.м., бо розміри сіток 6 х 8, 6 х 10, 6 х 12 і її треба розтягувати. Зі світлом, туалетом, опаленням. Доступ до приміщення досить вільний, бо плетемо упродовж всього тижня та непоганою транспортною розв’язкою.

Сподіваємось на Вашу допомогу.

Свою допомогу можно запропонувати ТУТ

Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: