«Павучки» Дніпра просять про допомогу

Небайдужі дніпроовці-«павучки»,  які з 2014 року плетуть маскувальні сітки за свій кошт просят про допомогу. Приміщення, яке вони займали, закривається на ремонт і їм терміново треба кудись переїхати. 

Про це «павучки» написали у соцмережі.

— Ми, «ПАВУЧКИ ДНІПРА» — займаємось плетінням маскувальних сіток з 2014 року для військових частин Української Армії (бат. ДОНБАС; 79 Бр; 20;25;54; 93; Ракетно-зенитний полк; 1-а Чернигівська танкова бригада; 1штурмова рота ПС; підрозділи ОУН та багато інших ). Ми, небайдужі містяни об’єдналися для допомоги фронту, не маємо офіційної реєстрації, не маємо з цього прибутків, нам по силам робити маскувальні сітки та кікімори своїм коштом.

З жовтня 2015 року ми займаємо приміщення в спальному корпусі школи-інтернату № 2 м. Дніпро, що по вул. Каверіна, 5(район вулиці Рабочої). Діти цього інтернату передавали листи, малюнки разом з нашими сітками. Але зараз в цьому приміщенні починається ремонт і нам треба з’їжжати.

Наши потреби: Розмір приміщення — від 70 кв.м., бо розміри сіток 6 х 8, 6 х 10, 6 х 12 і її треба розтягувати. Зі світлом, туалетом, опаленням. Доступ до приміщення досить вільний, бо плетемо упродовж всього тижня та непоганою транспортною розв’язкою.

Сподіваємось на Вашу допомогу.

Свою допомогу можно запропонувати ТУТ

Поделиться:
Добавить комментарий
Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Читайте также: