Оголошені імена переможців дитячого конкурсу «Молодь проти корупції» (ФОТО)

7 школярів та дві творчі команди з Дніпропетровщини стали переможцями конкурсу «Молодь проти корупції». Ініціювала його ДніпроОДА. На конкурс надійшло більше трьох сотень робіт. Які з них найбільше вразили журі – далі.

«Все почалося з трьох перлинок» – так почала розповідати про свою роботу переможниця номінації «Кращий літературний проект» Анна Пестерева. Школярка написала казку про три перлини, які заради своєї вигоди продав мешканець чарівної країни. Два тижні дівчина працювала над казкою. У результаті вона стала кращою на конкурсі.

«Взяти участь у конкурсі запропонували у школі. Тема боротьби з корупцією мене дуже зацікавила. Я і раніше намагалася боротися з цією проблемою суспільства, але тільки на словах. Тепер написала казку. Нехай це маленький крок, але думаю, що важливий», — розповіла школярка.

Конкурс проходив наприкінці 2016 року. На розгляд журі надійшло більше 300 робіт. Трійку лідерів визначали у трьох номінаціях: «Кращий літературний проект», «Краща художня творча робота» та «Краща відео робота».

«Всі роботи школярів були досить емоційними та яскравими. Журі дуже складно було визначити кращих. Звісно, найбільше вразили роботи переможців конкурсу», — зазначила завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату ДніпроОДА Наталія Гончаренко.

Художня робота «Не будь лялькою» від учениці Павлоградської школи №8 Катерини Зайцевої найбільше запам’яталася конкурсній комісії.

«Зараз гроші – ляльководи людей. Вони їм в усьому підкоряються і роблять все, заради своєї вигоди. Саме на цьому я хотіла закцентувати увагу і створила такий малюнок», — зазначила школярка Катерина Зайцева.

Усі художні роботи дітей розмістили у холі ДніпроОДА. Їх можна побачити протягом тижня.
Переможців конкурсу вітали урочисто. Їм вручили дипломи та пам’ятні подарунки.

«Молодь креативно підійшла до конкурсу. Приємно їх привітати і нагородити. Ми приготували для них цікаву екскурсію до Музею громадянського подвигу мешканців Дніпропетровщини. Це буде зворушливий та важливий для школярів захід», — зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

7 школярів та дві творчі команди з Дніпропетровщини стали переможцями конкурсу «Молодь проти корупції».

На конкурс надійшло більше трьох сотень робіт.


Катерина Зайцева стала переможницею у номінації «Краща художня творча робота».

Її робота «Не будь лялькою» найбільше запам’яталася конкурсній комісії.

Трійку лідерів визначали у трьох номінаціях: «Кращий літературний проект», «Краща художня творча робота» та «Краща відео робота».

«Молодь креативно підійшла до творчого конкурсу. Приємно їх привітати і нагородити», — зазначив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Поделиться:

Читайте также: